4 pomysły na stylizacje z kabaretkami

Kabaretki są rodzajem rajstop, których materiał przypomina siateczkę z dość dużymi oczkami w kształcie rombów. Do niedawna kojarzone były raczej z wyzywającymi kreacjami, także używane przez kobiety o niskiej reputacji w najstarszym zawodzie świata. Jednak dość szybko zajęły swoje miejsce w świecie fashion i dzisiaj są z sukcesem wykorzystywane w wielu kreacjach uznanych za zmysłowe, odważne ale z klasą i elegancją. Do czego warto założyć kabaretki?

  • Kabaretki idealne do szortów

Przede wszystkim kabaretki idealnie komponują się z szortami jeansowymi. Połączenie ich z krótkimi spodenkami zwykle budzi pozytywne reakcje i podkreśla piękno kobiecych nóg.

  • Kabaretki do spódniczki mini

Kolejnym trafnym wyborem będzie dopasowanie kabaretek do krótkich spódniczek mini. Kobieta wygląda bardziej wyzywająco w tej samej kreacji z kabaretkami, niż bez nich. Warto je dobrać na wybrane okazje.

  • Kabaretki z kozakami i szpilkami

Kabaretki dobrze współgrają z kozakami, noszonymi zwykle jesienią, ale także ze szpilkami ubieranymi w cieplejsze dni. Pamiętajmy, że cała noga nie musi być odkryta. Kozaki zakrywające prawie całą łydkę i krótka spódniczka to idealna kreacja na dopasowanie do nich kabaretek.

  • Kabaretki pończochy

Jeżeli dotychczas stosowane pończochy nie spełniają już swojego zadania, są zbyt mało wyraziste lub nie zwracają większej uwagi, warto założyć pończochy kabaretki, które na pewno odmienią kobiecą stylizację i wprowadzą do niej mocny, pewny akcent, który nie przejdzie obojętnie wobec wielu męskich oczu.