Modne spodnie z lampasem do sportowych aktywności

spodnie damskie z naszywkami YupsSpodnie damskie z lampasem w wersji dresowej są doskonałe do aktywności sportowej. Można wybrać zarówno modele dopasowane do sylwetki, idealne do joggingu, jak i trochę szersze, które można wykorzystać do jazdy na łyżworolkach, wrotkach bądź gry w tenisa.

Damskie spodnie do aktywności sportowej – spodnie z lampasem jako klasyczna sportowa stylizacja

Modne spodnie damskie z lampasem w modzie sportowej modne były już w latach 90-tych. Wtedy noszone były do adidasów i t-shirtów, dziś również do koszulek bokserek i crop topów. Współczesne stylizacje sportowe są modne i wygodne. Można wybrać zarówno damskie spodnie z lampasem eksponujące wysportowaną sylwetkę, jak i obszerniejsze z bluzkami oversize, kiedy dopiero zaczęło się swoją przygodę ze sportem i chce się ukryć nieco nadprogramowe kilogramy. Niezależnie od fasonu modne spodnie damskie z lampasami najlepiej wyglądają do klasycznych adidasów lub sneakersów, a także trampek.

Spodnie damskie z lampasem – idealne do bluzy z lampasem

W wersji sportowej spodnie z lampasem można dopasować do bluzy z lampasem, tworząc klasyczny dres, który doskonale sprawdzi się do porannego joggingu. Uniwersalnym i zawsze modnym kolorem jest szary dres z lampasami. Sprawdzi się na każdą pogodę. Spodnie dresowe z lampasami wykonane są z oddychającej bawełny lub poliestru.