Kosmetyki

   Czy pasta do włosów to dobry wybór?

   Odpowiednia fryzura sprawia, że wyglądamy atrakcyjnie, młodo i uwodzicielsko. Bardzo dobrym sposobem na szybkie ułożenie fryzury jest pasta do włosów. Jak używać takiej pasty? Czy jest lepsza od pianki i żelu?

   Pasta do włosów dla mężczyzn to odpowiednik lakieru, żelu i panki. Pasta do włosów to preparat, który zawiera włókna o silnych właściwościach utrwalających, a także modelujących. Tym różni się od żelu. Przy pomocy tego kosmetyku można stworzyć praktycznie dowolną stylizację, bez względu na długość włosów. Już niewielka ilość pasty sprawia, że można ułożyć idealną fryzurę. Odrobinę kosmetyku należy rozsmarować w dłoniach a następnie nakładać na kosmyki. Po nałożeniu włosy wyglądają naturalnie i nie są sklejone. W zależności od rodzaju kosmetyku uzyskuje się efekt matowości lub połysku. Fryzura przy użyciu pasty potrafi utrzymać się nawet do kilkunastu godzin.

   Do największych zalet pasty do włosów dla mężczyzn należy:

   • nie skleja i nie obciąża włosów,
   • wymodelowane włosy wyglądają na naturalne,
   • pastę bardzo łatwo zaaplikować na włosy,
   • jest dobra dla włosów długich i krótkich,
   • niewielka ilość pozwala ułożyć fryzurę,
   • do wyboru mamy kosmetyki, które dają efekt nabłyszczający, matowy.

   Kosmetyk może być nakładany także na mokre włosy. Kosmetyk doskonale współgra z włosami kręconymi i falowanymi, podkreślając ich charakter. Po nałożeniu pasta jest niewidoczna na włosach.

   Hi, I’m trendsetter