Pora już na czapkę

Jesienią i zimą najczęściej nosi się czapki, ich modele są różne tak jak i wykonane są z rożnych materiałów.Każdego sezonu moda na czapki damskie i męskie jest inna. Czapki zmieniają się i są dopełnieniem kolejnych damskich i męskich stylizacji.

Jaka czapka w tym sezonie?

Tej jesieni czapka lub kapelusz to punkt obowiązkowy każdej stylizacji modnej pani i dziewczyny. Czapki damskie mają zdobić i przy tym być bardzo funkcjonalnym dodatkiem każdej garderoby sprawdź je na https://yups.pl/czapki-i-rekawiczki.
W tym sezonie zimowo jesiennym kobiety, bez czapek, nie wychodzą z domu.

czapki damskieModne modele

Tej jesieni modne są berety i to wcale nie moherowe. Modne panie zakładają berety dzianinowe, wełniane z pomponem, w różnych kolorach. Berety to przykład francuskiego szyku i są noszone do marynarek, płaszczy czy żakietów.
Popularne i lubiane czapki bejsbolówki też są modne tej jesieni, nosimy je do strojów sportowych, do spodni do kurtek, ale bejsbolówki jesienne są uszyte z grubszego materiału, na przykład ze sztruksu.
Bardzo modne tego sezonu są też bosmanki, kaszkiety, czapki z logo i oczywiście nieśmiertelne kapelusze. Kapelusze to klasyka noszona do bardzo eleganckich stylizacji. Dzisiaj modne są kapelusze z dużym rondem lub małym, małe lub duże. Paniom w kapeluszach jest zawsze do twarzy bez względu na wiek.

Modnie i zdrowo

Noszenie czapki to nie tylko oznaka bycia modnym, czapki dają nam ciepło a co za tym idzie nosząc je nie narażamy siebie na przeziębienia.