Kosmetyki

   Naturalne kosmetyki do twarzy

   Większość kobiet poszukujących naturalnych kosmetyków skupia się na produktach do włosów. Wiadomo, że wykonywane na bazie roślinnych ekstraktów i wolne od szkodliwych chemicznych składników produkty są bezpieczniejsze dla skóry głowy i włosów i zwykle dają lepsze efekty niż zwykłe preparaty. Nie warto jednak ograniczać się tylko do nich. Znakomicie będzie także wybierać naturalne kosmetyki do twarzy, które są polecane nie tylko do wrażliwej cery.

   Wspaniałe efekty

   Wystarczy tylko wypróbować naturalne produkty do twarzy, na przykład marki Resibo z EcoAndWell, by nie chcieć już wrócić do zwykłych. Zawarte w takich produktach składniki oraz brak chemicznych substancji w postaci choćby konserwantów, barwników i substancji zapachowych, wspaniale wpływa na skórę. Wiele drogeryjnych kosmetyków może szkodzić skórze. Silnie perfumowane kremy nieraz ją podrażniają, toniki na bazie alkoholu mocno wysuszają, a już szczególnie przykre jest używanie produktów do demakijażu, po których skóra jest ściągnięta, nieraz piecze, a przy tym mocno szkodzą one rzęsom i brwiom, powodując ich znaczne osłabienie i wypadanie.
   W przypadku naturalnych produktów można mieć pewność, że żadne z takich zjawisk nie wystąpi. Poza tym ich skuteczność jest bardzo wysoka. Używanie takich kremów czy produktów pod oczy daje więc pewność, że dadzą one pożądane rezultaty, wspaniale nawilżając cerę, odżywiając ją i chroniąc – przed utratą nawilżenia, szkodliwymi czynnikami oraz zbyt wczesnym starzeniem. Jest więc wiele powodów, by po nie sięgać.

   Hi, I’m trendsetter