Obuwie

   Trzy pary butów niezbędnych w szafie mężczyzny

   Bardzo często mówi się o tym, że wyczucie stylu i mody konkretnego człowieka można poznać po butach, które wybiera. Obuwie to bardzo ważny element garderoby i naprawdę nie warto na nim oszczędzać. Są takie buty, które w ciemno powinien kupić każdy mężczyzna, który ceni na przykład styl smart casual. Właśnie w takim stylu nosi się bardzo wielu współczesnych młodych mężczyzn, którzy już rozpoczęli swoją drogą zawodową i chcą odpowiednio prezentować się na co dzień.

   Monki buty dla każdego mężczyzny

   Monki to pierwsze buty, które warto zarekomendować modemu mężczyźnie. To buty niezwykle eleganckie i klasyczne, które można jednak zakładać również do mniej formalnych stylizacji, a zatem takich utrzymanych w stylu smart casual. Ten model obuwia można kupić zarówno w wersji zimowej, wtedy ma wyższą cholewkę, lub w wersji na. cieplejsze miesiące. Świetnie wyglądają one noszone z trochę krótkimi spodniami do kostki, tak jak robią to na przykład modni Włosi – bogata oferta na www.patine.pl

   Sneakersy

   Drugi model sprawdzonego obuwia to po prostu sportowe sneakersy, które można zostawiać sposób bardziej eleganckim na przykład ze sportową marynarką i jeansami. To świetny zestaw dla młodych mężczyzn, w którym można spędzić praktycznie cały dzień, od porannych godzin w pracy, po czas wolny wieczorem. Sneakersy dobrze jest mieć w swojej szafie nawet w kilku wydaniach, bo to najwygodniejsze buty świata.

   Zamszowe mokasyny

   Ostatni wspaniały model obuwia dla mężczyzn to po prostu zamszowe mokasyny, które są najlepszymi butami do stylizacji wiosennych i letnich. Mokasyny można zakładać nawet do szortów, dzięki czemu wakacyjne stylizacje będą pełne szyku i niezobowiązującego luzu, a przy tym będą też po prostu eleganckie. Zamszowe mokasyny to bardziej dojrzała wersja klasycznych białych trampek, które są tak chętnie wybierane przez współczesnych nastolatków.

   Hi, I’m trendsetter