kamizelka fajna damska

   Kamizelki damskie mają swoich zwolenników oraz przeciwników. Są osoby, które noszą je wszędzie i takie, które nie rozumieją po co w ogóle nosić tą część garderoby. Nic w tym dziwnego. Ilu ludzi, tyle opinii. Dlaczego, więc warto nosić kamizelki?

   Ogrzewanie

   kamizelka fajna damska

   Kamizelki damskie na pierwszy rzut oka mogą wyglądać jak swetry, czy marynarki pozbawione rękawów. Ma to swój cel. Kamizelka nie ogrzewa całego tułowia i rąk, tak jak bardziej tradycyjne elementy garderoby. Ona ogrzewa tylko tors. To właśnie on najszybciej się wychładza. W nim też znajdują się wszystkie witalne organy z wyjątkiem mózgu. Zapewnienie mu, więc prawidłowej temperatury może chronić przed chorobami związanymi z zimnem i wilgociom. Jesteśmy na nie szczególnie narażeni jesienią i zimą. Równocześnie kamizelka nie ogranicza ruchów rąk. Można, więc nimi swobodnie poruszać. Dzięki temu, właściwie nie czuje się tej dodatkowej warstwy ubrania.

   Dobry wygląd

   Trzeba też zaznaczyć, że kamizelki mogą przydać się do modelowania sylwetki. Właściwie dobrane do ciała mogą wydłużać tułów oraz nadawać mu kobiecy kształt. Kamizelki z paskiem podkreślają talię i linię osy. Niektóre kamizelki mogą też podkreślić piersi oraz odwrócić uwagę od szerokich bioder. Ważne jest też to z czym kamizelka będzie łączona. Jednak dobrze dobrane zestawy mogą prezentować się wyjątkowo ładnie. Tym bardziej, że takie niebanalne kreacje przyciągają spojrzenia.

   Hi, I’m trendsetter