dodatki

   Jak podpisać kartkę urodzinową?

   W ostatnim czasie coraz większą popularność zyskują śmieszne kartki urodzinowe z gotowymi życzeniami. Warto jednak pamiętać o tym, że nawet w takich kartkach należy uwzględnić przynajmniej kilka słów od siebie. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że bardzo ważne jest również podpisywanie kartek urodzinowych dla niej.

   Jak podpisać kartkę urodzinową?

   kartka urodzinowa

   Na śmiesznej kartce urodzinowej można wydrukować swój podpis albo złożyć go osobiście. Te pierwsze rozwiązanie jest najlepszym wyborem dla osób, które nie mogą pochwalić się ładnym charakterem pisma. Przy podpisywaniu ręcznym pamiętać należy o tym, że imię żony powinno poprzedzać zawsze imię męża. Jeżeli kartkę urodzinową dla niego wysyła cała rodzina, to wówczas dozwolona jest większa elastyczność. Śmieszna kartka urodzinowa może być podpisana samym nazwiskiem. Można napisać jedynie imiona rodziców i następnie dodać zwrot – „wraz z dziećmi”. Taki zapis doskonale sprawdzi się wtedy, gdy mamy liczną rodzinę, a kartka urodzinowa dla niego jest niewielkich rozmiarów i nie ma wystarczającego miejsca na długi tekst.

   Treść życzeń ma znaczenie

   Aby kartka urodzinowa dla niej spełniała swoje zadania muszą znaleźć się na niej odpowiednie treści. Osoby, które nie mają żadnego ciekawego pomysłu na oryginalne życzenia, mogą oczywiście skorzystać z tzw. „gotowców”, których pełno jest w sieci. Na tematycznych stronach można znaleźć wierszyki, które dopasowane są do wielu adresatów. Tak przygotowana kartka urodzinowa dla niego z pewnością sprawi miłą niespodziankę solenizantowi.

   Hi, I’m trendsetter