Jak ubrać się na wesele? Porady dla pań

Wesele to radosna okoliczność nie tylko dla młodej pary. To znakomita okazja do świętowania i wspólnej zabawy również dla zgromadzonych gości. Jakie kreacje są mile widziane na tego typu uroczystości? Gdzie warto wybrać się zakupy?

cocomore odzież
sprawdź propozycje – pod tym linkiem

W stylu lat 50

Rozkloszowane sukienki midi prezentują się dziewczęco, a zarazem odświętnie. Na tak radosną okazję, jaką jest wesele, warto wybrać model z kolorowymi motywami np. kwiatami, kropkami, czy groszkami. Należy pamiętać, że tego typu krój optycznie skraca sylwetkę, punktem obowiązkowym stylizacji są zatem buty na wysokim obcasie. Sukienki rodem z lat 50. oferuje obecnie wiele sklepów, w tym polski producent odzieży Cocomore.

Dwuczęściowe suknie z gorsetem

Bardzo popularne wśród młodych kobiet. Dlaczego? Ponieważ góra i dół wcale nie muszą być zakupione jako jeden komplet. To daje pewną swobodę zakupową. W jednym sklepie kupuje się błyszczący, opinający klatkę piersiową gorset, w drugim tiulową spódnicę w tym samym lub kontrastowym odcieniu.

Choć takie rozwiązanie jest idealne dla pań lubiących eksperymentować z modą, trzeba pamiętać o jednym. Z tego rodzaju zestawu powinny zrezygnować przedstawicielki płci pięknej obdarzone przez Matkę Naturę obfitym biustem. W przeciwnym razie przez cały czas trwania imprezy będą poprawiały przesuwający się na piersiach materiał.

Idealne, dopasowane do sylwetki modele z powodzeniem można znaleźć w sklepach online np. Cocomore odzież. Z gorsetem pięknie prezentuje się także mocno udrapowany dół. W takiej kombinacji nie musi być on bogato zdobiony. Do tego typu stylizacji dostęp może ułatwić Cocomore sklep.