Do jakich stylizacji pasuje nerka męska?

Nerka to dodatek odzieżowy, który staje się coraz bardziej popularny wśród kobiet i mężczyzn. Do niedawna nerka zestawiana była przede wszystkim ze sportowymi stylizacjami. Obecnie doskonale uzupełnia także eleganckie płaszcze, czy też sukienki.

Nerka męska – ponadczasowy atrybut każdej stylizacji.

Nerka to torebka o niewielkich rozmiarach, która była noszona w pasie w latach dziewięćdziesiątych. Najchętniej zakładali ją turyści, którzy cenili komfort i wygodę. Jednak obecnie nerka stała się modnym akcesorium nie tylko dla młodych kobiet, ale również dla chłopaków. Co więcej, pojawia się ona na wybiegach najsłynniejszych projektantów jako modny dodatek do ubioru.

Saszetka nerka – z czym warto nosić?

Współczesny rynek oferuje wiele rodzajów nerek, które różnią się rozmiarami, kolorami i fasonem. Oprócz sportowych saszetek nerek, dostępne są też bardziej eleganckie i casualowe (zobacz saszetki nerki dostępne tutaj). Nerki o sportowym fasonie najlepiej zakładać do codziennych stylizacji. Ponadto świetnie sprawdzają się w trakcie uprawiania sportu lub długich spacerów.

Warto zaznaczyć, że sportowa nerka powinna być wykonana z wodoodpornych materiałów. Dzięki temu można ją nosić podczas deszczu. Poza tym sklepy stacjonarne i internetowe proponują saszetki nerki w neonowe kolory, które dodatkowo dopełnią nawet minimalistyczny ubiór. Oczywiście najbezpieczniejszym sposobem noszenia takiego rodzaju torebki jest zapinanie ją w pasie. Z kolei nerki eleganckie produkowane ze skóry pięknie prezentują się z szykownymi sukienkami, spódnicami lub marynarkami. Zatem na formalne przyjęcia należy wybierać saszetki nerki w stonowanej kolorystyce.