Rozrywka

   Co potrzebne jest właścicielom kotów?

   żwirek silikonowy dla kota

   Kot – wspaniały zwierzak, który ma swoich zwolenników i przeciwników. Puchata kulka, która chadza własnymi drogami. Przyjaźnie mruczy, domagając się pieszczot. Zawsze wyczuwa moment, kiedy właściciel potrzebuje mentalnego wsparcia. Posiadanie kota to sama radość, ale także i obowiązki. O czym nie może zapomnieć osoba, która zdecyduje się na takiego domowego pupila?

   Higiena u kota

   Osoby, które mają/chcą mieć kota, muszą wyposażyć się w kuwetę. To właśnie dzięki niej zwierzę będzie mogło załatwiać swoje sprawy. Ten „gadżet” będzie pomagał utrzymanie prawidłowej higieny w domu. W samej kuwecie musi znaleźć się żwirek dla kota.  To błędna teoria, że kotu wystarczy piasek. Może i tak faktycznie by było, ale nie można zapomnieć o tym, że sam piasek nie pochłania żadnych zapachów. Żwirek pod tym względem wygrywa, a do tego jego usunięcie z kuwety nie będzie sprawiało nikomu żadnych problemów.

   Żwirek w kształcie kryształków

   Osoby chcące kupić dobry produkty, powinny zdecydować się na żwirek silikonowy dla kota z oferty sklepu E-SAS.plProdukowany jest z krzemionki i ma bardzo charakterystyczną postać. Przypomina małe kryształki lub też potłuczone szkło. Zdecydowaną zaletą jest to, że dzięki swojej charakterystycznej budowie, żwirek gromadzi koci mocz w swoim wnętrzu. Może i ciężko to sobie faktycznie wyobrazić, ale tak naprawdę jest. Dzięki temu nie trzeba sprzątać kuwety za każdym razem. Pozostanie jedynie posprzątać, jeżeli kot będzie załatwiał „grubsze” potrzeby w kuwecie. Tego rodzaju żwirek dostępny jest w wielu sklepach zoologicznych. Można również skorzystać z możliwości zamówienia takiego żwirku online.

   Hi, I’m trendsetter