Etui na AirPods – jak z bajki

Plączący się kabel, brak możliwości słuchania muzyki i ładowania telefonu były czynnikami, które zwiększyły skalę sukcesu słuchawek bezprzewodowych AirPods od Apple. Dzięki białemu kolorowi oraz specyficznemu wyglądowi zestawu już z daleka można powiedzieć, że są to AirPodsy. W zestawie ze słuchawkami znajduje się etui ładujące, dzięki któremu z łatwością możemy przechowywać słuchawki.

Ochraniacz na twoje słuchawki

etui na airpods

Po co w takim razie obudowa na etui? Po pierwsze kolor – pudełko ładujące do AirPods jest białe, nie trudno więc zauważyć, że utrzymanie go w dobrym stanie graniczy z cudem, szczególnie, gdy wrzucamy je do kieszeni lub torebki. Po drugie – cena. Nie jest tajemnicą, że AirPodsy to wciąż spora inwestycja, warto więc mieć na uwadze stan, który przy okazji wpływa na ich działanie. Dzięki obudowie ochraniającej możemy mieć pewność, że nie uszkodzą się tak łatwo. Kolejnym powodem jest po prostu ochrona. Używając etui nie trzeba się martwić, kiedy w zimie przez rękawiczkę upuścimy swoje słuchawki, a przez to się zepsują. Ulubione słuchawki bezprzewodowe, trzymane w etui, zabezpieczamy również przed drastycznymi zmianami temperatury, co będzie wielką korzyścią w zimie.

Etui na AirPods z motywem bajkowyme 

Etui na AirPods, takie jak na tej stronie, może okazać się wyjątkowym dodatkiem uzupełniającym naszą stylizację. Obecnie, na rynku dostępne są obudowy, które można nosić za szlufką w spodniach lub przy kluczach czy torebce za pomocą sprzączki. Dzięki temu przestają pełnić funkcję jedynie ochronną, a zaczynają spełniać tę modową. Wesołą i zabawną opcją, która świetnie sprawdzi się dla młodych osób, będzie etui z motywem bajkowym. Zarówno te kreskówkowe jak i piękne rodem z Disneya będą idealnym wyborem, który zagwarantuje brak nudy. Taki gadżet zapewne wywoła uśmiech na twarzy.