Z czym nosić kurtki Pitbull?

Kurtki Pitbull już od jakiegoś czasu rządzą na ulicach. Są one bardzo popularne i chętnie wybierane zwłaszcza przez nastolatków i młodych mężczyzn. Są to kurtki, które dobrze się prezentują i równocześnie są wygodne. Stąd też nie dziwi duże zainteresowanie nimi. Warto zastanowić się, z czym je nosić, by wyglądać świetnie. Z czym je łączyć, by prezentować się doskonale?

Dżinsy

Kurtki męskie Pitbull dobrze wyglądają z ponadczasowymi i nieśmiertelnymi dżinsami. To połączenie proste, ale równocześnie bardzo estetyczne i nie można mu nic zarzucić. To świetna propozycja dla miłośników nowej klasyki. Warto pamiętać, że jest to zestaw bardzo uniwersalny i nie jest on zarezerwowany wyłącznie dla jednego typu dżinsów. Można więc śmiało nimi żonglować i subtelnie zmieniać to, jak prezentuje się cała stylizacja. Kurtka Pitbull z szerokimi i przetartymi dżinsami będzie prezentowała się drapieżnie i będzie pasowała do młodego buntownika. Ta sama kurtka noszona ze spodniami ze zwężanymi nogawkami, które w tym sezonie znów wróciły do łask, będzie odpowiednia dla kogoś, kto chce nadążać za najnowszymi trendami.

Bojówki

Spodnie typu bojówki kilkanaście lat temu biły rekordy popularności, a potem zniknęły z ulic. Obecnie znów są na topie i trudno wyobrazić sobie street wear bez ich obecności. Z tego też powodu kurtki Pitbull świetnie będą wyglądały właśnie z bojówkami. To świetny zestaw dla osób, które każdego dnia poruszają się po miejskiej dżungli i chcą ubierać się wygodnie i równocześnie stylowo.