Odzież

   Rozpinana bluza nike – jakie zalety?

   Mężczyźni uwielbiają modne i stylowe bluzy nike, które cenione są nie tylko za użyteczność i design, ale przede wszystkim za wysoki komfort w noszeniu. Elegancka bluza Nike doskonale pasuje nie tylko do jeansów i chinosów, ale również do popularnych spodni sztruksowych, szortów i bojówek. Bluzy są bardzo uniwersalne, dlatego też cieszą się tak wielkim zainteresowaniem.

   Sportowy styl

   W dzisiejszych czasach jest bardzo duża moda na aktywny tryb życia, dlatego też rekordy sprzedaży biją sportowe bluzy Nike, które bez żadnego większego problemu można znaleźć w każdym większym sklepie. W pierwszej kolejności warto postawić na bluzy rozpinane, które w chwili obecnej są najlepszą alternatywą dla swetrów i kurtek. Z praktycznego punktu widzenia rozpinana bluza nike może być traktowana jako samodzielne okrycie wierzchnie.

   Na jakie bluzy warto postawić?

   W obecnym sezonie króluje bluza nike, która jest imitacją klasycznych kurtek bejsbolowych. Bluzy tego typu doskonale sprawdzą się przede wszystkim w cieplejsze dni. Oryginalny i niepowtarzalny fason rewelacyjnie współgra z typowo sportowym obuwiem albo jeansową koszulą. Rozpinana bluza pasować będzie do materiałowych rurek albo do chinosów, które po bardzo długiej przerwie ponownie powracają do mody. Warto postawić przede wszystkim na stonowane kolory. Najbezpieczniejszym wyborem są zawsze białe bluzy, które pasować będą kolorystycznie do większości ubrań. Przy wyborze nowej bluzy warto zwrócić uwagę nie tylko na wygląd i cenę, ale również na jakość wykonania.

   Hi, I’m trendsetter