Bielizna

   Na co należy zwrócić uwagę wybierając figi z wysokim stanem?

   Nowoczesna bielizna modelująca cieszy się popularnością oraz dużym zainteresowaniem klientek, które pragną poprawić kształt swojej sylwetki. W szerokiej ofercie sprzedaży dostępne są różnorodne propozycje, w tym choćby majtki z wysokim stanem. Pozawalają one optycznie zredukować nadprogramowe kilogramy z okolicy brzucha, jak również unieść pośladki czy wysmuklić talię.

   Dla kogo polecane są figi z wysokim stanem?

   Majtki z wysokim stanem są polecane dla kobiet, które pragną poprawić kształt swojej sylwetki. Umożliwiają one szybką poprawę wyglądu oraz są komfortowe w noszeniu. Tego typu majtki warto zakładać pod dopasowane elementy garderoby, w tym spodnie czy sukienki. Dzięki nim talia jest ładnie zarysowana, a pośladki cechuje zgrabny wygląd. Aby tkanina sukienki ładnie się układała warto zdecydować się na bieliznę ciętą laserowo. Takie nowoczesne produkty nie posiadają szwów, dobrze dopasowują się do kształtu ciała oraz nie są widoczne pod ubraniem. Dla kobiet ceniących sobie klasykę polecane są majtki z bawełny lub delikatnej koronki. Bieliznę korygującą chętnie wybierają kobiety, które niedawno urodziły dziecko. Majtki z wysokim stanem mogą w tym wypadku sięgać nawet do linii biustu i wywoływać nacisk na powłoki brzuszne. Jest to zjawisko pożądane, które przyczynia się do szybszej regeneracji ciała po ciąży oraz poprawy jego wyglądu.

   Jak dopasować odpowiedni rozmiar bielizny z wysokim stanem?

   Aby figi z wysokim stanem spełniały swoje zadanie muszą być dobrze dobrane w zakresie rozmiaru. W tym wypadku wybór produktu zbyt dużego, jak i zbyt małego nie jest pożądany. Zbyt małe majtki będą niekomfortowe w noszeniu, będą się wrzynać w ciało, nadmiernie uciskać oraz uwydatnią dodatkowe fałdki. Ponadto zbyt ciasne produkty mogą powodować niedokrwienie, nadmierny ucisk na organy zlokalizowane w jamie brzusznej, a także podrażnienie skóry. W tym przypadku konieczny jest zatem wybór wysokogatunkowej bielizny wykonanej z miękkiego i „oddychającego” materiału.

   Na co jeszcze warto zwrócić uwagę podczas zakupu bielizny wyszczuplającej?

   Figi z wysokim stanem powinny być wykonane z materiałów wysokiej jakości. Muszą być one trwałe oraz przeznaczone do prania w dość wysokiej temperaturze. Zwykle tego typu bielizna dostępna jest w kolorze czarnym oraz beżowym. Bieliznę w odcieniach cielistych warto zestawiać z jasnymi elementami garderoby, ponieważ jest ona dużo mniej widoczna niż te same produkty w kolorze białym. Bielizna korygująca może być zakładana w celu wysmuklenia ciała, ale nie powinna być noszona przez cały czas.

   Hi, I’m trendsetter