Rozrywka

   Purple Haze – co warto wiedzieć o kolumbijskiej odmianie?

   Purple Haze to odmiana konopi z przewagą Sativy. Ma unikalny profil terpenowy, który przez doświadczonych użytkowników będzie dość znajomy, bo charakteryzuje go ostry, ziemisty zapach spowodowany przez mircenę. Jeśli nigdy nie słyszałeś o tej odmianie, warto poświęcić czas, aby dowiedzieć się o niej więcej, ponieważ smak, wygląd i efekty są wyjątkowe.

   Co warto wiedzieć o szczepie Purple Haze?

   purple hazeKonopie Purple Haze to specjalna odmiana, która powstała w Kolumbii. Fioletowe zabarwienie pochodzi z wysokiego poziomu terpenów i flawonoidów, które poza wyglądem nadają mu owocowy smak.

   Purpurowa marihuana jest popularną odmianą, ponieważ ma pewne efekty charakterystyczne dla tej rasy. Może pobudzać apetyt i pomagać w problemach trawiennych, łagodzeniu bólu i bezsenności.

   Istnieje wiele różnych sposobów wykorzystania odmiany konopi Purple Haze do celów leczniczych. Stwierdzono, że pomaga w wielu chorobach, w tym w przewlekłym bólu, nudnościach i objawach nowotworów.

   Niektóre z najbardziej znanych chorób, na które pomaga odmiana konopi Purple Haze, obejmują depresję, stany lękowe i problemy ze snem.

   Odmiana marihuany Purple Haze jest silna nie tylko pod względem ziemistego zapachu. Cannabis Purple Haze zwykle zawiera do 20% zawartości THC, a także do 2% CBD.

   Nasiona purple haze można legalnie kupić w sklepie internetowym PanPestka.

   Jaki plon daje Purple Haze?

   Ta odmiana ma słodki, owocowy zapach i smak. Podobnie wersja automatyczna zapewnia nuty drewna i cytrusów. Plony są zróżnicowane. W przypadku standardowej odmiany można liczyć od 500 – 700 g kwiatów na metr kw. Jeśli chodzi o wersję auto, hodowcy powinni spodziewać się do 150g na roślinę.

   Odmiana ta występuje w wersji z dominacją CBD, który jest związkiem zwykle występującym w odmianach konopi. Wykazano, że CBD działa dobrze u osób cierpiących na ból i niepokój lub cierpiących na zaburzenia psychiczne lub depresję. Nie ma działania psychoaktywnego, ale zawiera do 5% thc.

   Hi, I’m trendsetter