Obuwie

   Kowbojki damskie- co to za buty?

   kowbojki damskie

   Świat damskiego obuwia jest na tyle rozległy, że często same kobiety nie do końca mogą się w nim odnaleźć. Co chwila pojawiają się nowe modele butów, które kuszą swoim wyglądem i estetyką. Nie da się ukryć, że na przestrzeni lat największe zainteresowanie wzbudzały kowbojki damskie, które niezmiennie kojarzą się z Dzikim Zachodem i ponadczasowym stylem. Jak więc wyglądają te buty?

   Kowbojki damskie i ich luźna cholewka

   Kowbojki damskie to buty wyjątkowe, które nieco odbiegają od utartych schematów. Zwykle, kiedy panie decydują się na zakup obuwia, chcą zadbać o to, by było ono maksymalnie dopasowane i podkreślało szczupłe łydki. Kowbojki damskie są jednak przykładem estetycznego odstępstwa od tej reguły. Buty te cechują się:

   • szeroką cholewką;
   • cholewką, która nie jest usztywniania i może się marszczyć.

   Wobec tego kowbojki damskie nie są perfekcyjnie dopasowane i można śmiało powiedzieć, że to właśnie na tym polega ich cały urok. Buty te są dodatkowo wyjątkowo komfortowe w noszeniu i wygodne, za co z pewnością panie je wysoko docenią.

   Kowbojki damskie z niewielkim obcasem

   Kowbojki damskie to buty ze szpiczastym czubkiem i dodatkowo z niewielkim obcasem. To również stanowi pewnym ewenement, gdyż kobiety zwykle wybierają takie obcasy, które dodają im co najmniej kilka centymetrów. Kowbojki damskie posiadają jednak niewielki 3-4 centymetrowy obcasik, który jednak dodaje całym butom wyjątkowego uroku i wdzięku. Panie więc mogą śmiało na kowbojki damskie stawiać, gdyż z pewnością tego nie pożałują.

   Hi, I’m trendsetter